EDUCACIÓ INFANTIL
MESTRES

CURS

OBSERVACIÓ A L’AULA-DEPT. PSICOPEDAGÒGIC
Cristina Ferreres

EI-3

M. Àngels Fort
Maite de Llanes
Marina Domènech

EI-4

M. Àngels Fort
Iracema Roig
Mireia Sannicolas

EI-5

M. Àngels Fort
Gina Salvans
 

Agustí Montardit i Laura Gual

 

Mestres de reforç

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA
MESTRES

CURS

REFORÇ DEPARTAMENT PSICOPEDAGÒGIC
Assumpta Valls

1r

Agustí Montardit
Elena Casadevall
Eugènia Masana

2n

Isabel Llenas
Joan Manel Ibars
Rosa M. Sans

3r

Isabel Llenas
Toni Sànchez
Ruth Altafulla

4t

Marga Minguell
Santi Valls
Cristina Martori

Anna Ricart
Jordi Bermúdez
Carme Torralba

Dolors Ylla
Marta Segura

 

EDUCACIÓ SECUNDÀRIA
PROFESSORS

CURS

REFORÇ DEPARTAMENT PSICOPEDAGÒGIC
Enric Codina

1r

Anna Ricart
Gemma Garcia
Laura Díaz

2n

Laura Díaz
Araceli Garcia
Mar Cusco

3r

Laura Díaz
Josep Ortega
Jordi Nomen

4t

Marga Minguell
Xavier Breil

 

ESPECIALISTES D’EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA
LLENGUA ANGLESA:Ruth Altafulla, Montse Carrilero, Carol Huertas, Mariel Niëssen, Laia Príncep i James Ward
EDUCACIÓ FÍSICA I PSICOMOTRICITAT: Marc del Olmo i Marc Fernàndez
MÚSICA:  Glòria Sampere i Oriol Peris
PLÀSTICA:  Maria Guarro i Lourdes Mojica
EDUCACIÓ EMOCIONAL:  Pepita Riau

 

ESPECIALISTES D’EDUCACIÓ SECUNDÀRIA
LLENGUA ANGLESA:  Montse Carrilero, Carol Huertas, Mariel Niëssen i James Ward
CIÈNCIES SOCIALS:  Jordi Nomen i Josep Ortega
CULTURA CLÀSSICA:  Aleix Llop
EDUCACIÓ EMOCIONAL:  Pepita Riau
EDUCACIÓ FÍSICA:  Manel Sayrach
EXPERIMENTALS:  Gemma Garcia, Joan Miró, Mireia Molera, Gemma Soldevila
ÈTICA – FILOSOFIA 3/18:  Jordi Nomen
LLENGUA FRANCESA:  Xavier Breil, Enric Codina i Esther Palacios
LLENGUA I LITERATURA: Xavier Breil, Enric Codina, Laura Díaz, Aleix Llop, Marga Minguell, Pepita Riau i Josep M. Vives
MATEMÀTIQUES: Cecília Calvo, Mar Cuscó, Araceli Garcia, Gemma Garcia, Ramon Lozano, Mireia Molera, Gemma Soldevila i Albert Gutiérrez
MÚSICA:  Esther Palacios
PLÀSTICA I DIBUIX:  Lourdes Mojica
TECNOLOGIA:  Marc del Olmo, Ramon Lozano, Joan Miró, Manel Sayrach i Albert Gutiérrez

 

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
ADMINISTRACIÓ:  Miriam Forés
SECRETÀRIA DE DIRECCIÓ:  Núria Ràfols
SECRETARIA:  Berta Ferrarons, Fina Fuster, Glòria Larroy, M. Àngels Palau i Meritxell Sintes
MANTENIMENT:  Martí Bota, Pere Sànchez, Jordi Vela, M. Carmen Villamarin
MENJADORS:  Berta Ferrarons
CUINA:  Blas Pérez i Oti Villares